Death Match - a new begining

Despre tot felul de jocuri si competitii

Moderator: Manu

Stelian
Caporal
Mesaje: 19
Membru din: 22 Aug 2015, 02:07
Localitate: Buzau

Mesaj de Stelian »

Salutare. Am o veste proastă. SCu mare părere de rău vă anunț că din păcate Mister Danny a renunțat la developing. Adică nu mai lucrează la nici un joc de pe site. Deci, băieți, Luați-vă la revedere de la DMNB și nu mai așteptați versiunea 3.0 că nu mai vine. Dacă mai auziți de alte jocuri în genul la DMNB vă rog să mă contactați neîntârziat sau să creați un topic pe acest forum. Toate cele bune.
florianionascu7
Sergent major
Mesaje: 67
Membru din: 21 Sep 2014, 17:52
Contact:

Mesaj de florianionascu7 »

Știu. Și mie îmi pare rău, eu așteptam cu entuziasm versiunea 3.0, mă gândeam că o să mă mai duelez pe acolo cu vreun jucător. Asta e, mai așteptăm și alte jocuri de genul ăsta.
Dacă aveţi întrebări legate de jocuri, contactaţi-mă în privat la adresa florianionascu@hotmail.com sau la contact@florian-ionascu.ro.
Stelian
Caporal
Mesaje: 19
Membru din: 22 Aug 2015, 02:07
Localitate: Buzau

Mesaj de Stelian »

Salutare dragi prieteni.
Peste câteva zile va reapărea death match a new begining.
Doar că se va numi death match project alfa.
O să fie și offline.
E o veste super pentru mine.
Era jocul meu preferat.
florianionascu7
Sergent major
Mesaje: 67
Membru din: 21 Sep 2014, 17:52
Contact:

Mesaj de florianionascu7 »

Salutare Alex, e cea mai bună veste pe care am primit-o pe ziua de azi. Abia aștept să fie lansată noua versiune. O să mă uit și eu pe site-ul lui Danny să văd despre ce este vorba.
Dacă aveţi întrebări legate de jocuri, contactaţi-mă în privat la adresa florianionascu@hotmail.com sau la contact@florian-ionascu.ro.
florianionascu7
Sergent major
Mesaje: 67
Membru din: 21 Sep 2014, 17:52
Contact:

Mesaj de florianionascu7 »

Salutare prieteni! M-am uitat pe site-ul lui Danny, am găsit un scurt articol despre jocul Death Match Project Alpha. Ei bine, nu e DMPA-ul cel vechi pe care îl știam cu toții. A fost adăugat modul multiplayer și, desigur, a fost eliminat sistemul 2D al jocului. Nu vă spun mai multe, vă las să descoperiți singuri. http://realitysoftware.noip.us/
Dacă aveţi întrebări legate de jocuri, contactaţi-mă în privat la adresa florianionascu@hotmail.com sau la contact@florian-ionascu.ro.
Scrie răspuns