Dragi iepurasi

Horoscop saptamanal

Moderator: Manu

Scrie răspuns
cristina.vuscan

Dragi iepurasi

Mesaj de cristina.vuscan »

Vad ca nu vreti sa va potoliti! De ce nu serviti un suculet de morcovi? Manule, tie cam ce ti-ar dori inimioara ? Nu ti-a placut vizita la castelul contelui Dracula? Doresti predictii in plan financiar sau sentimental? Dar tu, Andy? Tu ai vrea predictii financiare, presupun, intrucat sentimentale au fost destule! Iar tu, Pimpi ce mai vrei? Nu crezi ca esti destul de bogat pentru a mai da si la altii cate ceva din ce ai castigat? Cristina
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Eu am zis foarte clar ce vreau. O intalnire in plan astral cu sus-mentionatul autobuz. Asta pentru luni. Pentru restul saptamanii, scrie ce vrei, amuzant sa fie. Nu conteaza in ce plan.
Andy
Avatar utilizator
Manu
General de divizie
Mesaje: 4120
Membru din: 02 Feb 2007, 01:15
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Dragi iepurasi

Mesaj de Manu »

cristina.vuscan scrie:Manule, tie cam ce ti-ar dori inimioara ? Nu ti-a placut vizita la castelul contelui Dracula? Doresti predictii in plan financiar sau sentimental?
Ceva din ultima varianta, asa ca pentru Gemeni. Creeaza, creeaza!
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
CarmenT
Maior
Mesaje: 970
Membru din: 10 Ian 2007, 00:44
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de CarmenT »

Daca e pe comanda... as putea sa cer si eu putin timp liber? Please!!!
cristina.vuscan

Mesaj de cristina.vuscan »

Sa vedem ce se mai poate face, deoarece astrologul nostru, constiincios cum il stiti, a si redactat Horoscopul saptamanii viitoare... Dar se mai accepta niste ultime retusuri, dar numai pana la orele 15.00, pentru ca apoi Horoscopul merge la tipografie, pentru a fi gata pana maine, cand se afiseaza... Cristina
Scrie răspuns