[Vorbeste deschis] ONG-urile in contextul economic actual

Concursuri, comentarii, informatii

Moderator: Manu

Încuiat
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

[Vorbeste deschis] ONG-urile in contextul economic actual

Mesaj de Andreea Neagu »

Salut!
Urmez sfatul lui Cristi si postez o propunere de tema de discutie pentru emisiunea "Vorbeste deschis": vor fi afectate oare finantarile pentru ONG-uri in contextul crizei economice mondiale? E de asteptat sa scada valoarea proiectelor europene si sa se imputineze finantarile oferite de diverse alte institutii?
Numai bine,
Andy
Avatar utilizator
Manu
General de divizie
Mesaje: 4120
Membru din: 02 Feb 2007, 01:15
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de Manu »

Cred ca nu intra pe aici Cristi, propunerea trebuie facuta prin formularul de la radio.pontes.ro. Nu stiu de ce... dar lumea chiar nu prea cunoaste amanunte de genul acesta... eu personal nu ma pricep la proiecte si ce fonduri unde se dau. Poate ar fi interesanta o astfel de emisiune, dar sa intri si tu Andreea in direct sa clarifici niste lucruri, altfel lumea va vorbi foarte pe langa, uneori chiar intreband de ce nu luam si noi fonduri daca tot exista si de ce nu se fac atunci nu stiu ce lucruri... habar nu am cat si cine ce stie.
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Salut!
Am scris mesajul chiar la propunerea lui Cristi (vezi aici)
Numai bine,
Andy
Claus
Capitan
Mesaje: 532
Membru din: 17 Ian 2007, 21:13
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Claus »

salut,
habar nu am daca e bine unde scriu dar
vraus a va anunt ca datorita amabilitatii lui sweeti si acceptului colegilor nostri, Manu si Costi, radio Pontes propune un talk show de seara incepand cu ora 20, referitor la fonoteca Pontes.
Timp de o ora afli secretul acestui demers.
Încuiat