La mulţi ani, Ioana!

Urari, discutii cu ocazia zilelor de nastere, onomastice sau alte evenimente
Carmen
Capitan
Mesaje: 581
Membru din: 08 Mar 2008, 21:20
Localitate: Suceava

La mulţi ani, Ioana!

Mesaj de Carmen »

Ioana, îţi urez un sincer " La mulţi ani! " . Să fii iubită! :) :) :)
Avatar utilizator
Manu
General de divizie
Mesaje: 4120
Membru din: 02 Feb 2007, 01:15
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de Manu »

Cred ca nu prea intra ea pe forum, desi a avut ceva tentative. Oricum, La Multi Ani!
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Carmen
Capitan
Mesaje: 581
Membru din: 08 Mar 2008, 21:20
Localitate: Suceava

Mesaj de Carmen »

Şi dacă va intra? Nu se ştie.
Ioana
Sergent major
Mesaje: 73
Membru din: 08 Feb 2008, 11:40
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Ioana »

Multumesc Manu si Carmen! Am intrat cam tarzior, dar mai bine mai tarziu decat niciodata. Pana la urma cu oarecare indicatii si dupa ce am incercat cateva variante, ca imi uitasem userul si parola am gasit mesajul. Indicati-mi ceva subiecte mai interesante. Va pup pe toti,
Ioana
Joane
Carmen
Capitan
Mesaje: 581
Membru din: 08 Mar 2008, 21:20
Localitate: Suceava

Mesaj de Carmen »

Dragă Ioana, nici nu ştii ce surpriză frumoasă mi-ai făcut! Ce să-ţi recomand??? Colţul surprizelor ( sarada zilei) şi discuţiile libere (Un fel de sondaj, Ce muzică ascultaţi?, Rubrica sentimentelor , Ce mai citim si noi?! ). Acolo intru eu! Poate găseşti şi alte subiecte interesante! Bine ai venit! Mă bucur foarte mult! :) :) :)
Ioana
Sergent major
Mesaje: 73
Membru din: 08 Feb 2008, 11:40
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Ioana »

da, am scris deja la sondaj, dar in mod straniu nu imi mai gasesc mesajul. Cred ca imi mai trebuie ceva lectii de orientare pe aici. La rubrica cu muzica m-ar interesa sa scriu, dar nimeni pe aici nu asculta ce ascult eu, poate doar daca aveti vizitatori necunoscuti...
Joane
Carmen
Capitan
Mesaje: 581
Membru din: 08 Mar 2008, 21:20
Localitate: Suceava

Mesaj de Carmen »

Mesajul este! Ai să te descurci tu... De ce să nu postezi ce melodii îţi plac? Ştii că mi-ai recomandat unele chiar drăguţe! Mai ai melodii frumoase, din alea care îmi plac şi mie? Dă un link te rog, mulţumesc mult! :)
Scrie răspuns