Categorii in limbi straine

Sugestii, informatii de adaugat pe site si propuneri de categorii pentru forum

Moderator: Manu

Scrie răspuns
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Categorii in limbi straine

Mesaj de Andreea Neagu »

Salut!
Pe vremea cand forumul asta era la inceput, s-a pus problema crearii unor categorii in limbi straine, pe ideea ca poate or scrie membrii din strainatate.
Realitatea este ca nici unul dintre acesti membri, care si asa sunt foarte putini, scrie pe forum. Cum Pontes este, momentan, ONG national, iar categoriile respective nu sunt decat loc de postat Spam, ca sa mai am eu unde intra sa sterg, le-am inchis pana la noi ordine. Daca vi se pare ca nu e OK, spuneti-mi si le redeschid.
Numai bine,
Andy
Avatar utilizator
Manu
General de divizie
Mesaje: 4120
Membru din: 02 Feb 2007, 01:15
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de Manu »

Daca tot ai facut chestia aia smechera cu intrebarea de securitate.... se pot redeschide categoriile in alte limbi, acum nu mai se posteaza spam si... de ce sa nu fie, poate imi vine sa scriu ceva in engleza. :)
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Decebal
Plutonier major
Mesaje: 238
Membru din: 18 Iul 2008, 09:48
Localitate: Oradea

Mesaj de Decebal »

haide Manu sa fim seriosi...cate mesaje ai scris pana acu p-acolo vei scrie si de acu incolo :D .mai degraba scriu eu mesaje anti -spam :D .sa ne certam pe nimicuri d-astea ?Sal.toate bune!
Avatar utilizator
Manu
General de divizie
Mesaje: 4120
Membru din: 02 Feb 2007, 01:15
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de Manu »

Cum adica sa ne certam? Eu doar spuneam ca nu costa de acum nimic sa dea drumul Andreea la categoriile in limbi straine, ca spam nu se mai poate. Normal ca nu se va prea scrie nimic, dar... daca tot nu mai vin spamerii pe la noi, chiar ne va fi dor de ei, ce are daca nu apare ca forumul e inchis la fiecare dintre forumurile categoriilor in limbi straine? A facut Andreea un sistem la inregistrarea noilor useri care consta intr-o intrebare de securitate, a carui raspuns trebuie sa il dea un om.
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Rejoice, oh, fellow Pontes members, for the English and Italian forums are now open! Nu stiu sa spun asta si in italiana.
Am redeschis forumurile, acum ca intrebarea de securitate ne-a scapat de inregistrarea spammerilor. De fapt, a functionat atat de bine incat maine o voi implementa si pe alte forumuri, cum ar fi Forumul Limbalatina.ro
Andy
Avatar utilizator
Manu
General de divizie
Mesaje: 4120
Membru din: 02 Feb 2007, 01:15
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de Manu »

Abia astept, acolo vin chiar si mai multi deja... E greu cu ei. Te rog, cat poti tu de repede ca e tragica invazia aia.
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Carmen
Capitan
Mesaje: 581
Membru din: 08 Mar 2008, 21:20
Localitate: Suceava

Mesaj de Carmen »

Am sters balastul!
Ultima oară modificat 28 Noi 2008, 23:18 de către Carmen, modificat 1 dată în total.
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Carmen, te rog foarte mult sa porti aceasta discutie pe privat. Nu va priveste decat pe tine si pe Manu, iar pentru ceilalti utilizatori de pe forum este balast.
Multumesc,
Anreea
Avatar utilizator
Manu
General de divizie
Mesaje: 4120
Membru din: 02 Feb 2007, 01:15
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesaj de Manu »

Ei, nu cred ca e chiar balast.. era vorba de un alt site, tot al unui membru, este acolo si legatura catre al nostru de fata.... A se vorbi doar la subiect... e tare greu.
Si daca tot era despre limbi straine: Let's talk about them... Would you like a latin cathegory here? De "Pontibus" disputare audemus... Pacat ca nu se va vorbi vreodata serios in engleza... Asta chiar balast, mesajul de la urma... e cam tarziu si The beer flowed somewhere... Schade! Aber das schmecht mir scheusslich... Schade!!! Macar de-as sti-o pe una bine... dar bine de tot... MEDIOCRITAS! I hate you!
Errare humanum est, sed perseverare diabolicum...
In forum linguae Latinae venite! (via est: www.limbalatina.ro)
Scrie răspuns