Broadcast Music, editia din 08.06.2008

Concursuri, comentarii, informatii

Moderator: Manu

Încuiat

Voteaza si propune powerplay-ul editiei din 08.06.2008 al emisiunii Broadcast Music!

Chestionarul s-a închis pe data de 10 Iun 2008, 17:56

Avantgarde - voce de ciocolata
2
25%
Maria Gheorghiu - cum a fost
2
25%
Mihaela Runceanu - sa fim copiii
3
38%
RBD - Inalcansable
1
13%
Am o alta propunere
0
Niciun vot
 
Voturi totale: 8

Emanuel.Selaru
Maior
Mesaje: 728
Membru din: 28 Mar 2008, 10:20
Localitate: Buzau

Broadcast Music, editia din 08.06.2008

Mesaj de Emanuel.Selaru »

A trecut o noua editie de Broadcast Music si ne indreptam cu pasi repezi catre urmatoarea editie. Ca de obicei, va rog sa propuneti melodii pentru powerplay-ul editiei si sa le votati in chestionarul de pe forum. Propunerile voastre le astept aici pe forum, pe id-ul de Yahoo computer.fast, pe Skype cu acelasi id, dar si prin SMS la numarul de telefon 0767801937.
Astept voturile, propunerile voastre pana duminica, la ora 13:45, ora la care se vor calcula voturile si melodia cu cele mai multe voturi va fi aleasa ca powerplay. In cazul in care ar fi egalitate de voturi in cazul unei melodii, va castiga prima melodie conform ordinii alfabetice, asa este cel mai corect, nimeni n-are de ce sa se supere.
Hajni
Sergent
Mesaje: 28
Membru din: 22 Mai 2007, 23:58
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Hajni »

Propunerea mea este cantecul cu titlul "Inalcansable", interpreti, Rbd.
Emanuel.Selaru
Maior
Mesaje: 728
Membru din: 28 Mar 2008, 10:20
Localitate: Buzau

Mesaj de Emanuel.Selaru »

Imi pare rau, dar nu pot reactualiza chestionarul, ca nu stiu cum. Cine vrea sa voteze melodia de la RBD, sa voteze la am o alta propunere si sa specifice ce vrea, sa voteze RBD, ori sa isi spuna o alta propunere. Daca stie careva cum se face cu chestionarul, spuneti-mi va rog.
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Am adaugat eu piesa in chestionar.
Andy
Emanuel.Selaru
Maior
Mesaje: 728
Membru din: 28 Mar 2008, 10:20
Localitate: Buzau

Mesaj de Emanuel.Selaru »

Merci mult Andi. Dar eu n-o pot face? Nu o pot face asta decat moderatorii? Ca eu nu stiu.
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Incearca sa folosesti link-ul "Modifica" din dreptul mesajului la care e atasat chestionarul.
Numai bine,
Andy
Emanuel.Selaru
Maior
Mesaje: 728
Membru din: 28 Mar 2008, 10:20
Localitate: Buzau

Mesaj de Emanuel.Selaru »

Eu am incercat, dar n-am reusit. Nu imi apare chestionarul pentru a-l modifica.
Hajni
Sergent
Mesaje: 28
Membru din: 22 Mai 2007, 23:58
Localitate: Cluj-Napoca

Mesaj de Hajni »

Da unde se putea specifica in chestionar? am selectat am o alta propunere, dar nu era nici un camp de editare ca sa scriu propunerea. da nu asta era ideea ca sa iti scriem propunerile pe forum, mail si alte chestii? Atunci care e problema?
Emanuel.Selaru
Maior
Mesaje: 728
Membru din: 28 Mar 2008, 10:20
Localitate: Buzau

Mesaj de Emanuel.Selaru »

Stai linistita, tu ai facut tot ce a trebuit, partea asta cu chestionarul era treaba mea! Am fost eu putin incurcat, dar m-a descurcat Andi :lol:
Carmen
Capitan
Mesaje: 581
Membru din: 08 Mar 2008, 21:20
Localitate: Suceava

Mesaj de Carmen »

Pentru că îmi place să mă ţin de cuvânt şi am postat pe 1 iunie: "Dacă nu era ziua copilului, aş fi votat cu Avantgarde - "Voce de ciocolată"", votul meu se duce după cum am spus!
Melodia " Să fim copii " am propus-o pentru 1 iunie, considerand că se potriveşte de minune.
Emanuel.Selaru
Maior
Mesaje: 728
Membru din: 28 Mar 2008, 10:20
Localitate: Buzau

Mesaj de Emanuel.Selaru »

Stiu Carmen, stiu ca, acesta a fost scopul cu care ai propus melodia Mihaelei, dar n-a castigat. Iar sunt la egalitate Mihaela cu Avantgarde. Dar mai este destul timp de votat.
Încuiat