Operation Black Square - un joc destul de distractiv

Despre tot felul de jocuri si competitii

Moderator: Manu

Scrie răspuns
Vlad_Ciotescu
Plutonier
Mesaje: 110
Membru din: 10 Iul 2012, 13:39
Localitate: timisoara
Contact:

Operation Black Square - un joc destul de distractiv

Mesaj de Vlad_Ciotescu »

buna seara
care ati auzit de operation black square stie despre ce-i vorba.
cine n-a auzit de el voi povesti pe scurt cum e jocul
operation black square este un joc cu impuscaturi unde trebuie intr-un oras din newyork sa omorati teroristi.
este facut de dragonapps care au facut si road to rage dupa cum stiti
pentru mai multe detalii si pentru a-l descarca clikc aici
Bogdan_Muresan
Plutonier
Mesaje: 155
Membru din: 17 Mai 2008, 18:06
Localitate: Bistrita
Contact:

Mesaj de Bogdan_Muresan »

Salut. Am incercat si eu joculetul, dar nu stiu daca are un final. Mereu ma impusca aia. Cum asi putea scapa din bataia gloantelor?
Vlad_Ciotescu
Plutonier
Mesaje: 110
Membru din: 10 Iul 2012, 13:39
Localitate: timisoara
Contact:

Mesaj de Vlad_Ciotescu »

toc mai asta-i nenorocirea ca nu stiu cum sa scapam
Vlad_Ciotescu
Plutonier
Mesaje: 110
Membru din: 10 Iul 2012, 13:39
Localitate: timisoara
Contact:

Mesaj de Vlad_Ciotescu »

nici eu nu stiu la survival mode dar stiu cum poti trece la mission mode de primul nivel in care auzi un sunet care seamana cu sunetul de la usa din jocul bonus weapon search din judgment day unde este exact acelasi sunet in operation black square si daca o centrezi si ajung la ea o spargi si dupaaceea te duci pana la zidul de sus si dupa aceea te duci in stanga si acolo s-a terminat primul nivel mai incolo nu stiu sa-ti explic mai multe descoperi tu si imi spui mie pentru ca eu am deschis subiectul in zioa in care l-am descarcat si nici eu nu stiu prea multe
cu tasta control impusti cu tasta r il rencarci dupa ce se termina goantele si cu shift din partea stanga lansezi o grenada iar cu sagetile te misti si cu numerele de la 1 la 6 selectezi arma care o vrei inafara de grenade
Razvii
Sergent major
Mesaje: 68
Membru din: 24 Ian 2014, 21:22
Localitate: Galati

informatii suplimentare operation blak scoare

Mesaj de Razvii »

baieti am aflat ca trebuie sa te duci in al doilea nivel pana in capat si auzi un lift si deacolo il centrezi in mijloc, te duci la iel si ai trecut. bafta
Razvii
Sergent major
Mesaje: 68
Membru din: 24 Ian 2014, 21:22
Localitate: Galati

Mesaj de Razvii »

buna seara vlad casa nu te mai impuste trebuie sa tii apasat tasta d casa te feresti de gloante. bafta! si tie bogdan bafta! si toate cele bune
Scrie răspuns