Retete culinare 1

Orice nu poate fi incadrat la celelalte categorii

Moderator: Manu

Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Nu pot promite zmeura si capsunici, in rest, frisca gasesc la supermarket, iar masa, casa si cei 400 de euro ar fi o chestie sigura. Posibiltiatile de avansare in cariera sunt destul de mari. Detalii la 072292xxxx.
Andy
cristina.vuscan

Mesaj de cristina.vuscan »

Dar am nevoie de un ajutor de bucatar! Vine Misu? Ii dau si lui 200 euroi,... Cris
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Nu stiu, vorbeste cu el. imi va fi greu sa cazez 2 oameni dar ma descurc.
Andy
Avatar utilizator
MisuSoft
Locotenent
Mesaje: 436
Membru din: 08 Oct 2007, 14:40
Localitate: Oradea
Contact:

Mesaj de MisuSoft »

stai putin....
oferta mea, e a mea...
oferta andreei, e a ei...
daca le combini pe amandoua cu ai facut cu un mesaj in urma, rezulta ca eu sunt cu andreea :D :D :D odata ce le-ai pus la un loc, eu specificasem intr-un mesaj anterior ca voi face preparatul acasa, iar tu ai pus-o pe andy alaturi de mine (adica oferta mea alaturi de a iei), iar din tot ce ai zis asta am inteles eu :D :D :D

deci nevasta draga hai ca avem musafiri :D !
Nu fi preocupat de evitarea tentatiilor, caci pe masura ce imbatranesti incep ele sa te evite pe tine. (Murphy)
Andreea Neagu
Colonel
Mesaje: 1511
Membru din: 16 Ian 2007, 23:15
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de Andreea Neagu »

Cum zice Tita Barbulescu, Mai barbate, nu se poate! Sunt doua oferte distincte :D
Avatar utilizator
MisuSoft
Locotenent
Mesaje: 436
Membru din: 08 Oct 2007, 14:40
Localitate: Oradea
Contact:

Mesaj de MisuSoft »

or fi ele distincte, dar a avut grija cris sa le combine ardeleneshte!
Nu fi preocupat de evitarea tentatiilor, caci pe masura ce imbatranesti incep ele sa te evite pe tine. (Murphy)
cristina.vuscan

Mesaj de cristina.vuscan »

Pe mine nu ma deranjeaza in nici un fel chestiunea voastra personala... Daca este inghetata, este frisca, este capsuni ca sa zic ca intr-un banc, este filme, frisca si distractie, ce-mi mai pasa mie de alealalte? Cris
Scrie răspuns