Pagina principala a www.pontes.ro Forumul organizatiei Pontes - www.pontes.ro
Acesta este Forumul Pontes, loc in care puteti discuta orice despre persoanele cu dizabilitati, in special despre si cu nevazatori. Puteti afla sau oferi informatii despre locuri de munca, viata sociala, IT (informatica), jocuri audio, ganduri, idei etc.

Flux rssRSS    FAQ   Cautare   Membri   Grupuri   Inregistrare 
 Profil   Mesaje private   Autentificare 

Pontes Media Downloader - descarcati media de pe internet
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5

• Creaza un subiect nou
  • Raspunde la subiect
   Pagina de start a forumului Forumul organizatiei Pontes - www.pontes.ro -> Aplicatii, scripturi, jocuri
Subiectul anterior :: Subiectul urmator  
Autor Mesaj

Mesaj postat

Manu

General de divizie
Trimis: Duminica, 25 Octobrie 2015, 13:41    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Am dat acum descarcare la un playlist cu un curs pe care vroiam sa il iau de ceva vreme si a inceput, vad ca a trecut si la al doilea fisier.
E bine ca l-ai reparat, am vazut ca pe AudioGames.net se vorbea mult despre Pontes Media Downloader, ar trebui anuntati si aia sa isi poata relua treaba. Zâmbet

Mesaj postat

Florian Iulian Ionascu

Sergent
Trimis: Miercuri, 01 Noiembrie 2017, 21:31    Titlul subiectului: Raspunde cu citat (quote)

Bună seara, am un bug de raportat. După cum știți, lângă câmpul de editare „URL” se află acea casetă combinată (combo box) de unde se poate alege formatul fișierului. Ei bine, opțiunile acesteia nu sunt citite de NVDA.
Notă: Asta mi se întâmplă doar la utilizarea programului pe acest computer. Am ultima versiune de NVDA (2017.3) și ultima versiune de Windows (Windows 10 Fall Creators Update). Nu am probleme pe un alt computer cu aceleași versiuni de Windows și de NVDA.
Poate că n-aș fi scris despre asta aici dacă n-aș fi văzut un topic pe lista internațională de mailing a utilizatorilor NVDA. Aș fi zis că doar eu am această problemă, dar din păcate și alții au confirmat-o. Vă rog să aruncați o privire peste el.
  • Creaza un subiect nou
  • Raspunde la subiect
   Pagina de start a forumului Forumul organizatiei Pontes - www.pontes.ro -> Aplicatii, scripturi, jocuri Ora este GMT + 2 ore
Du-te la pagina Anterioara  1, 2, 3, 4, 5
Pagina 5 din 5

Mergi direct la:  
Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum